Europejski Dzień Logopedy

Z tej okazji uczniowie naszej szkoły uczęszczający na zajęcia logopedyczne brali udział w różnych formach aktywności.W grupie 3-4 latków i w grupie przedszkolnej zorganizowano zajęcia usprawniające aparat artykulacyjny. Dzieci wykonywały ćwiczenia oddechowe z użyciem piórek, baloników i baniek mydlanych. W kolejnym dniu uczniowie klas starszych ćwiczyły prawidłową i wyrazistą wymowę ćwiczonych głosek, wzbogacali zasób słownictwa. Wysiłek każdego został nagrodzony słodką nagrodą. W dniu 20 marca odbył się Logopedyczny Konkurs Czytelniczy dla klas I- V pt.„Wierszyki łamiące języki". Konkurs miał na celu utrwalenie wzorców poprawnej artykulacji oraz propagowanie polskiej poezji dla dzieci.   Za piękną prezentacje wierszyka, uczniowie otrzymali dyplomy wyróżnienia.
Grafika 1: Aktualności
Grafika 2: Aktualności