III Forum Samorządów Uczniowskich Szkół Podstawowych Powiatu Lęborskiego

Utworzono: 21-09-2023

Dnia 21 września uczniowie naszej szkoły wzięli udział w III Forum Samorządów Uczniowskich. W spotkaniu uczestniczyło 9 szkół z naszego powiatu. Swoją obecnością zaszczycili uroczystość: starosta powiatu lęborskiego pani Alicja Zajączkowska, radni  gminy Nowa Wieś Lęborska - pan Roman Downar-Zapolski oraz pan Rafał Gajewski. W tym roku mottem przewodnim forum była "Rola Samorządu Uczniowskiego w integracji społeczności szkolnej". Po uroczystym rozpoczęciu forum przez panią dyrektor Agnieszkę Fitowską, przemówieniach gości, nastąpiła prezentacja zrealizowanych działań samorządów. Następnie pani Agata Makowska oraz pani Zofia Laddach zaprosiły uczestników do pracy warsztatowej, podczas której powstało bardzo wiele pomysłów na działania w bieżącym roku szkolnym. Na koniec nastąpiła prezentacja efektów pracy warsztatowej oraz podsumowanie forum przez panią dyrektor, która wręczyła uczestnikom  pamiątkowe zdjęcie. Na zakończenie czekała na wszystkich pyszna niespodzianka - pizza ufundowana przez Fundację Lokalną.

Grafika 1: III Forum Samorządów Uczniowskich Szkół Podstawowych Powiatu Lęborskiego
Grafika 2: III Forum Samorządów Uczniowskich Szkół Podstawowych Powiatu Lęborskiego
Grafika 3: III Forum Samorządów Uczniowskich Szkół Podstawowych Powiatu Lęborskiego
Grafika 4: III Forum Samorządów Uczniowskich Szkół Podstawowych Powiatu Lęborskiego