IX Regionalny Kònkùrs dlô Czëtińców „Méster Bëlnégò Czëtaniô”

Utworzono: 19-10-2022
IX Regionalny Kònkùrs dlô Czëtińców „Méster Bëlnégò Czëtaniô” grafika

IX Regionalny Kònkùrs dlô Czëtińców „Méster Bëlnégò Czëtaniô” kolejna edycja konkursu dla czytelników literatury kaszubskiej „Mistrz Pięknego Czytania”, czyli Kònkùrsu dlô Czëtińców „Méster Bëlnégò Czëtaniô” dla uczniów klas I-VIII w roku szkolnym 2022/2023

Drodzy uczniowie! Szanowni nauczyciele!

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu dla czytelników literatury kaszubskiej „Mistrz Pięknego Czytania”, Kònkùrsu dlô Czëtińców „Méster Bëlnégò Czëtaniô” dla uczniów klas I-VIII szkół podstawowych z Gminy Nowa Wieś Lęborska.
Organizatorem gminnego etapu konkursu jest Szkoła Podstawowa im. Leśników Polskich w Leśnicach.
Konkurs odbędzie się dnia 24.11.2022 r. o godzinie 09.00 w Szkole Podstawowej w Leśnicach.
        W załączeniu:
1.    Regulamin
2.    Klauzula informacyjna dla uczestników
3.    Karty zgłoszenia dla:
-    uczniów szkół podstawowych z klas I-II
-    uczniów szkół podstawowych z klas III-IV
-    uczniów szkół podstawowych z klas V-VI
-    uczniów szkół podstawowych z klas VII-VIII

Wypełnione karty zgłoszeń wraz z podpisaną klauzulą informacyjną prosimy przesłać na adres szkolalesnice@nwl.pl, w terminie do 31.10.2022 r.

Liczymy na uczestnictwo!
Serdecznie zapraszamy!