ZAWODY SPORTOWE

Utworzono: 13-03-2017

W sali gimnastycznej naszej szkoły odbył się międzyszkolny turniej w piłce siatkowej chłopców.
W zawodach wzięły udział 3 szkoły : Gimnazjum z Łebienia, Gimnazjum nr 3 z Lęborka oraz reprezentacja naszej szkoły.
Mecze trwały do 2 wygranych setów. Najbardziej wszystkim podobała się rywalizacja w pierwszym secie, pomiędzy reprezentacją Lęborka i Leśnic, zakończona wynikiem 30:28. W tym secie kilkakrotnie prowadziliśmy na punkty.
Ostatecznie Gimnazjum nr 3 wygrało, po 2-0 z nami i Łebieniem i otrzymało puchar Dyrektora szkoły z rąk Pani Dyrektor.
Drugie miejsce wywalczyli nasi chłopcy po wygranej 2:0 nad Łebieniem.
Pamiątkowe dyplomy(wykonane przez Piotra Sokołowskiego ucznia klasy VI) i puchary wręczała Pani Dyrektor Mariola Motyl oraz Pani Bogusia Dominiecka.
Za rok druga edycja turnieju, bedziemy trenować więcej aby wygrać ( chociaż i tak mamy satysfakcję za rewanż nad Łebieniem za przegraną w finale mistrzostw gminy)
Wszystkim chłopcom gratulujemy , młodzieży szkoły dziękujemy za doping.