Wyniki konkursu na najpiękniejszą ozdobę bożonarodzeniową

Utworzono: 04-01-2023

Dnia 22 grudnia 2022r. miało miejsce uroczyste podsumowanie konkursu na najpiękniejszą ozdobę świąteczną.W konkursie wzięło udział wielu uczniów, przyniesione prace były piękne a ich autorzy bardzo się postarali.Komisja konkursowa miała bardzo trudne zadanie.Wszystkie prace zasługiwały na wyróżnienie ze względu na ich pomysłowość, duży wkład pracy i serce włożone w ich wykonanie.Po długich naradach członkowie komisji postanowili, iż nie będą przyznawać poszczególnych miejsc w różnych kategoriach wiekowych, tylko wszystkie dzieci otrzymają nagrody.                  Lista nagrodzonych osób :

1. Jacek Bednarek

2. Nikola Bugała

3. Julia Drywa

4. Julian Gąsior

5. Gabrysia Hebel

6. Wiktor Jackowski

7. Antonina Namyślak

8. Martyna Sprawska

9. Kuba Strojk

10. Lena Strojk

11. Hanna Szewczyk

12. Natan Górlikowski

13. Lena Muszyńska

14. Dominika Wąsik

15. Amelia Raczkowska                                                                                                                                                                                                                                                                              Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkich uczniów już dziś zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez bibliotekę szkolną.

Marzena Maszota

Grafika 1: Wyniki konkursu na najpiękniejszą ozdobę bożonarodzeniową