Wracamy do szkoły

Utworzono: 16-05-2021
Plakat - wracamy do szkoły grafika

Powrót uczniów do szkół w końcu staje się faktem !!!

Już w poniedziałek 17 maja, po długiej pandemicznej przerwie, wreszcie będziemy mogli się zobaczyć. Wiemy i rozumiemy, że okres zdalnej nauki nie był dla Was łatwy. Brak bezpośredniego kontaktu z kolegami i nauczycielami był dziwny...ale już zdążyliście się do niego przyzwyczaić. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że targają Wami różne emocje związane z powrotem w szkolne mury. Jedni cieszą się, drudzy boją, inni denerwują. Dlatego też chcemy Was uspokoić !!! Z uśmiechem przywitamy Was w szkolnych murach. Wracamy i nie rozliczamy !!! Stawiamy na odbudowę relacji i integrację !!!

Rozpoczynamy od Szkolnego Tygodnia Ulgi :)

Prosimy Was drodzy Uczniowie, żebyście się nie stresowali powrotem w szkolne mury. Będzie dobrze. W dniach 17-21 maja nie będzie w szkole sprawdzianów, kartkówek i jedynek. Chcemy na nowo się Wami nacieszyć, budować relacje. Mamy nadzieję, że wrócicie pełni optymizmu i będziecie pozytywnie nastawieni. Czekamy na Was :-)