Warsztaty dziennikarskie w Bibliotece Miejskiej w Lęborku

Utworzono: 18-05-2016

Uczniowie klasy I gimnazjum- Natalia Muszyńska, Wiktoria Kubiak, Klaudia Ligocka i Maciej Lela- w dniu 18 maja wzięli udział w warsztatach dziennikarskich z Małgorzatą Karoliną Piekarską. Wszystko w ramach projektu " Spotkania z książką na walizkach" realizowanego dzięki wsparciu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Dziennikarka prasowa i telewizyjna,autorka książek dla młodzieży przygotowała dla uczestników warsztatów ciekawe quizy, odsłoniła kulisy swojej dziennikarskiej pracy, zaprezentowała swój dorobek pisarski.
Spotkanie było kolejnym efektem współpracy naszej biblioteki szkolnej i Biblioteki Miejskiej w Lęborku. Dziękujemy pani Kamilli Knap-Wrześniewskiej za możliwość udziału w przedsięwzięciu.
Grażyna Hinc-Kotyło

Grafika #0: Warsztaty dziennikarskie w Bibliotece Miejskiej w Lęborku