WALCZ-ZWYCIĘŻAJ

Utworzono: 22-11-2016

Dnia 22 listopada 2016 r. w hali przy Gimnazjum nr 2 w Lęborku uczniowie klas IV i V wraz z nauczycielem w-f p. Martą Prosińską-Żydyk uczestniczyli
w imprezie sportowej pod hasłem Walcz-zwyciężaj Gdańsk. Impreza zorganizowana została przez KLUB SPORTOWY TREFL GDAŃSK
I URZĄD MIASTA LĘBORK.

Podzielona została na trzy etapy:

1. Trening motywacyjny, który został przeprowadzony przez Kacpra „Kacpę” Lachowicza (trener ten współpracuje z takimi gwiazdami sportowymi jak Marcin Gortat czy Piotr Gruszka).
  2. Trening siatkarski, podczas którego dzieci miały okazję doskonalić się w technikach siatkarskich.
  3. Chellange Szkół „WALCZ ZWYCIĘŻAJ GDAŃSK” – na końcu uczniowie mieli okazję wykazać się w zdobytych wcześniej umiejętnościach i stanęli do rywalizacji międzyszkolnej

Impreza miała na celu ukierunkowanie wysiłku uczniów na przyszłe cele, za pomocą sportowych technik motywacyjnych. Pomogą one dodatkowo zagrzewać najmłodszych do pozytywnej rywalizacji, kierowaniem się zasadami fair play i współpracy z innymi.

Grafika #0: WALCZ-ZWYCIĘŻAJ
Grafika #1: WALCZ-ZWYCIĘŻAJ