UROCZYSTE OTWARCIE BOISKA SZKOLNEGO

Utworzono: 05-10-2015

Dnia 9 października 2015 roku o godzinie 12 odbyło się uroczyste otwarcie boiska szkolnego. Podczas uroczystości gościliśmy Wójta gminy NWL p.Ryszarda Wittke,Nadleśniczego p.Jana Dominieckiego,radnego gminy NWL p.Adama Wrześniewskiego, prezesa Stwowarzyszenia Przyjaciół Zespołu Szkół w Leśnicach p.Marcina Jereczka, członka Stwowarzyszenia p.Adama Dominieckiego.

Po przemówieniach pani Dyrektor Marioli Motyl, Wójta Gminy NWL p.Ryszarda Wittke i zaproszonych gości ks.Antoni Firmanty poświęcił boisko oraz podarował drużynie sportowej piłkę nożną.

Ceremonię otwarcia uświetnił występ artystyczny naszych uczniennic przygotowany przez p.Jarosława Gresztę i p.Martę Prosińską-Żydyk. Uroczystość została uwieńczona meczem piłki nożnej między drużynami z Leśnic i Nowej Wsi Lęborskiej (zakończony remisem) oraz słodkim poczestunkiem zasponsorowanym przez radnego p.Adama Lubińskiego.

Grafika #0: UROCZYSTE OTWARCIE BOISKA SZKOLNEGO
Grafika #1: UROCZYSTE OTWARCIE BOISKA SZKOLNEGO