Szkolny Tydzień Profilaktyki pod hasłem „WOLNI OD…” - Dzień drugi Nikotyna – dopalacze- substancje szkodliwe dla organizmu człowieka

Utworzono: 11-02-2016

Hasło przewodnie drugiego dnia to: Nikotyna –dopalacze- substancje szkodliwe dla organizmu człowieka

Wychowawcy klas otrzymali scenariusze zajęć na godzinę wychowawczą , oraz na zajęcia świetlicowe pt. „Papierosy i dopalacze a zdrowie człowieka”. Wszyscy uczniowie obejrzeli projekcję filmu pt. "W sidłach", klasy gimnazjalne dodatkowo obejrzały film pt.„Życie na dopalaczach”

Wysłuchaliśmy także prelekcji panów policjantów Dzielnicowymi KPP w Lęborku – prelekcja nt. „Co mi grozi za…???”

Opiekun samorządu p.S.Janicka przedstawiła prezentację na temat bezpiecznego zachowania się podczas ferii zimowych.