Szkolny Tydzień Profilaktyki pod hasłem „WOLNI OD…” - Dzień czwarty - " Dzień zdrowego odżywiania - śniadanie daje moc"

Utworzono: 11-02-2016

Hasło przewodnie czartego dnia to: „Dzień zdrowego odżywiania- śniadanie daje moc”

Podczas zajęć szkolnych uczniowie wraz z wychowawcami przygotowali zdrowe śniadanie -wykonali smakołyki z owoców i warzyw (kanapki, pasty, sałatki, przekąski, koktajle), następnie na dużej przerwie nastąpiła wspólna degustacja. Klasa,która przygotowała najzdrowszy posiłek została nagrodzona upominkiem. Nagrodę zdobyła klasa 6 wraz z wychowawczynia p.S.Janicką.

W klasach I – III został ogłoszony konkurs plastyczny na plakat „Żyj zdrowo i kolorowo”,a w oddziałach przedszkolnych dzieci odpowiadały na pytania „Co jemy by być zdrowym?”.