Utworzono: 05-05-2021

Uczniowie klasy I i II kolejny rok objęci są Wojewódzkim Projektem Edukacyjnym „Uczę się bezpieczeństwa”.

Projekt obejmuje zagadnienia w zakresie zapobiegania potencjalnym zagrożeniom, z którymi dzieci mogą się spotkać na obecnym etapie swojego życia i podzielony jest na pięć najistotniejszych obszarów:

Bezpieczny w drodze do szkoły.

Bezpieczny w domu.

Bezpieczny w czasie ferii.

Bezpieczny w sieci.

Bezpieczny w czasie wakacji.

W ramach tego projektu w dniach 26 -27 kwietnia 2021r. asp. sztab. Magdalena Zielke i sierż. sztab. Marta Bąciaszek z zespołu ds. profilaktyki społecznej, nieletnich i patologii

Komendy Powiatowej Policji w Lęborku przeprowadziły zajęcia profilaktyczne. Uczniowie zapoznani zostali z zasadami bezpiecznego korzystania z Internetu. Ponadto panie przypomniały o bezpiecznym poruszaniu się w drodze do szkoły.

Na zakończenie uczniowie otrzymali odblaskowe kamizelki.

Spotkanie z paniami policjantkami
Pogadanka na temat bezpieczeństwa
Spotkanie z paniami policjantkami
Spotkanie z policjantkami