Rozstrzygnięcie Logopedycznego Konkursu Plastycznego - „Wesołe mamy miny gdy głoskę r r r… ćwiczymy”

Utworzono: 01-06-2022

Na konkurs należało wykonać pracę plastyczną przedstawiającą głoskę R w grupach spółgłoskowych tr, dr, kr, gr, br, pr lub głoska r na początku wyrazu.

Konkurs adresowany był do dzieci z oddziału przedszkolnego oraz  uczniów kl. I- IV.

Celem konkursu jest zdobywanie nowych doświadczeń uczniów, którzy ćwiczą najtrudniejszą głoskę. Rozwijanie kreatywności i wyobraźni.

Oto wyniki :

Kategoria -oddział przedszkolny

I miejsce - Fabian Bajek, Piotr Staszyński

II miejsce - Zuzanna Bojko

III miejsce - Jopek Nikola

Wyróżnienie - Cezary Hommel

Kategoria  kl. I-III

I miejsce - Lena Staszyńska - kl. II

II miejsce - Nikola Mantaj- kl.I , Dominika Wąsik kl.- II

III miejsce - Franciszk Hommel -  kl. III

Wyróżnienie - Zofia Hebel- kl. I, Karol Hommel - kl.II

Kategoria  kl. IV