Razem na Święta

Utworzono: 22-12-2020

Świąteczny czas -złoty świecy blask,

nadzieję masz -tyle wiary w nas

nie jesteś sam -dajesz zamiast brać

szczególny czas -pozwól jemu trwać.

Te słowa piosenki przyświecały nam podczas działań w ramach akcji ogłoszonej przez MEN "Razem na Święta".

„Razem na Święta” to akcja MEN, w której zachęcamy uczniów do niesienia pomocy innym. Chcemy, aby działania realizowane często w ramach szkolnych klubów i kół wolontariatu zostały wzmocnione w okresie przedświątecznym, kiedy szczególnie wiele osób czeka na pomoc i wsparcie. Zależy nam jednocześnie na budowaniu wspólnot i umacnianiu więzi międzypokoleniowych oraz kształtowaniu poczucia odpowiedzialności za drugą osobę.

Wspólnymi siłami i wielkim zaangażowaniem przygotowaliśmy świąteczne pierniczki i kartki z życzeniami.

W przededniu Świąt odwiedziliśmy wspaniałych emerytowanych Nauczycieli, którzy tworzyli historię naszej szkoły oraz Seniorów naszej miejscowości.

Przepraszamy, że nie udało nam się dotrzeć do wszystkich, ale wiedzcie, że pamiętamy i na pewno jeszcze Was odwiedzimy przy kolejnej okazji.

To dobrych wspomnień czas
O tym, co lepsze w Nas
Choćby na jedną Noc
Wesołych Dobrych Świąt
Na chwilę stłumić lęk
Odnaleźć w pustce sens
Pożegnać myśli złe
Odrodzić się

W imieniu całej społeczności szkolnej życzymy Zdrowych i rodzinnych Świąt.

Grafika #0: Razem na Święta
Grafika #1: Razem na Święta