"Przygarnij Książkowego Misia" Projekt Edukacyjny dla klas I - III

Utworzono: 06-10-2021

28.09.2021 klasa II podczas spotkania w bibliotece szkolnej przystąpiła do Projektu Edukacyjnego "Przygarnij Książkowego Misia". Uczniowie na początek zostali zapoznani z założeniami Projektu wedle których każde z dzieci "adoptuje" Książkowego Misia i obiecuje czytać mu 15 minut dziennie. Kolejnym etapem spotkania było przypomnienie uczniom zasad zachowania obowiązujących w bibliotece oraz próśb książki. Następnie dzieci otrzymały Certyfikat adopcji, wizerunek swojego adoptowanego misia, zakładkę oraz czytelniczego kwiatka na którym będą zaznaczać spełnianie obietnic. Na koniec spotkania uczniowie wypożyczyli książki o historiach Misiów.

Uczestnikom programu życzymy powodzenia oraz trzymamy kciuki za wytrwanie w czytelnictwie.

Zdjęcie grupowe.
Tablica informacyjna.
Przedstawienie założeń Projektu.
Wizerunek Książkowego Misia.
Adopcja Książkowego Misia.
Omówienie zasad wypożyczania książek.
Wręczenie certyfikatu.
Mój adoptowany Książkowy Miś.
Miś Ojo.
Uczeń otrzymuje certyfikat adopcji.
Uczennica wypożycza książkę.
Pani Marzena w trakcie wypożyczania książek.