POMOC DLA LAURY

Utworzono: 07-12-2020

Laura Paczuła ma 19 miesięcy, a jej choroba postępuje w zastraszającym tempie. Dziewczynka choruje na SMA typu 2. Do niedawna była pogodna i pełna życia, jednak coraz częściej na jej buzi – zamiast uśmiechu pojawia się ból. To kolejne dziecko, którego życie i zdrowie wycenione zostało na około 10 milionów złotych.

Grafika: POMOC DLA LAURY

Nasza szkoła postanowiła pomóc Laurze w jej boju o życie. Dlatego tez ogłaszamy zbiórkę :

1. Nakretek plastikowych

2. Zuzytych barterii

3. Groszy oraz monet do 5 zł

4. Płyt CD

5. Starych telefonów, laptopów

Pamietajmy,że podczas tej zbiórki liczy się CZAS !!!!! Każda ilość zebranych rzeczy się liczy !!! Prosimy o pomoc !

Wszystkie rzeczy proszę zapakować w reklamówkę, przynieść do szkoły w dowolnym dla siebie czasie i zostawić pod drzwiami.

Grafika: POMOC DLA LAURY

Ogłaszamy również zbiórkę zabawek,gier,ubrań,butów itd, itp.(w dobrym stanie), które w dniach 11-12 grudnia w DH KUPIEC zostaną wystawione na PCHLIM TARGU. Dary zbieramy do 10 grudnia !!! Podczas tej akcji pomagać będą wolontariusze z naszej szkoły.

Wszelkich informacji na temat akcji udziela koordynator Sylwia Janicka

Grafika #0: POMOC DLA LAURY