Podsumowanie akcji bibliotecznej pod hasłem „Zaprojektuj kartkę walentynkową"

Utworzono: 17-02-2021

Na początku lutego 2021 roku biblioteka szkolna zaprosiła uczniów do udziału w konkursie na kartkę walentynkową. Celem konkursu było rozwijanie umiejętności plastycznych i komputerowych, budzenie pomysłowości, kreatywności oraz poznanie zwyczajów pochodzących z krajów anglojęzycznych zakorzeniających się w kulturze polskiej.

Ogółem na konkurs wpłynęło 48 kartek walentynkowych, z czego 44 prace wykonane zostały w tradycyjnej formie papierowej, pozostałe - techniką komputerową.

Komisja konkursowa oceniając pomysłowość, staranność wykonania oraz kreatywność wybrała kartki następujących uczniów:

Oddział przedszkolny

I miejsce- Kornelia Hrycyk

II miejsce - Maksymilian Medalion

III miejsce- Franciszek Król

Wyróżnienia: Lena Mielewczyk, Łukasz Górski

Klasy I – III

I miejsce - Nikodem Brylowski

II miejsce- Lena Muszyńska

III miejsce- Dominika Wąsik

Wyróżnienia: Wanessa Mielewczyk, Dawid Górski, Klaudia Skolimowska, Franciszek Zielke, Oliwia Lademan

Klasy IV – VIII

I miejsce - Nikodem Bugała

II miejsce - Krystian Skolimowski

III miejsce - Zuzanna Jereczek

Wyróżnienia: Maciej Kliński, Andrzej Pepliński

Zwycięzcom gratulujemy a wszystkim, którzy wykonali kartki walentynkowe bardzo dziękujemy. Serdecznie pragnę podziękować Marcie Prosińskiej - Żydyk za pomoc w organizacji konkursu.

Marzena Maszota

Galeria prac:

Grafika: Podsumowanie akcji bibliotecznej pod hasłem „Zaprojektuj kartkę walentynkową"