Utworzono: 17-07-2022

Rozwijanie aktywności twórczej, wyobraźni, kreatywności, umiejętności plastycznych, kształtowanie samodzielnego i twórczego myślenia, rozwijanie umiejętności prezentowania własnych wyobrażeń - to cele konkursu organizowanego przez Niepubliczne Przedszkole Artystyczno - Sportowe w Tychach oraz Fundacje Rozwoju i Integracji Multiintegra w Tychach.

Z wielu prac nadesłanych z całej Polski jury konkursowe postanowiło przyznać III miejsce Nadii Sobczak z oddziału przedszkolnego.

Serdecznie gratulujemy!!!!

Iwona Reszke

Grafika 1: Ogólnopolski konkurs plastyczny dla dzieci przedszkolnych " W mojej krainie fantazji"
Grafika 2: Ogólnopolski konkurs plastyczny dla dzieci przedszkolnych " W mojej krainie fantazji"