Utworzono: 23-06-2020

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie !

Zajęcia dydaktyczno- wychowawcze w szkołach kończą się w tym roku szkolnym w piątek 26 czerwca. W tym dniu uczniom wydawane są świadectwa szkolne. W tym roku, ze względu na wciąż obowiązujący na terenie kraju stan epidemii i związane z tym ograniczenia nasza szkoła nie może zorganizować tradycyjnych, uroczystych akademii dla całej społeczności szkolnej.

Nauczyciele pożegnają się ze swoimi podopiecznymi online.

W piątek 26 czerwca 2020 roku, uczniowie otrzymają świadectwo szkolne zgodnie z poniższym harmonogramem:

• Ø Godz. 8:00 – klasa VIII
  • Ø Godz. 8:30 – klasa VII
  • Ø Godz. 9:00 – klasa VI
  • Ø Godz. 9:30 – klasa IV
  • Ø Godz. 10:00 – klasa III
  • Ø Godz. 10:20 – klasa V
  • Ø Godz. 10:50 – klasa II
  • Ø Godz. 11:15 – klasa I

Dojazd do szkoły we własnym zakresie. Grafika: OGŁOSZENIE

Przypominamy, że wszystko musi odbywać się zgodnie z procedurami i wytycznymi GIS oraz MEN, które nadal obowiązują na terenie Polski we wszystkich placówkach oświatowych (maseczki, utrzymywanie odstępu między osobami, dezynfekcja rąk przy wejściu na teren szkoły).

Z uwagi na obostrzenia rodzice nie mogą wchodzić do budynku szkoły ani uczestniczyć bezpośrednio w rozdaniu świadectw.

Po otrzymaniu świadectwa uczeń opuszcza teren szkoły.

Uczeń klasy 8 obowiązany jest do posiadania długopisu, którym podpisywać będzie poświadczenie odbioru świadectwa.

Poza długopisem ( w przypadku klasy 8) uczeń niczego więcej nie przynosi.

Nieodebrane świadectwa w dniu zakończenia roku szkolnego będzie można odbierać od poniedziałku 29 czerwca 2020 roku w sekretariacie szkoły w godzinach 8:00-14:00.

Grafika #0: OGŁOSZENIE