MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI

Utworzono: 19-09-2021

15 września obchodzimy International Dot Day, czyli Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. W naszej szkole najmłodsi uczniowie oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klas 1-3  od samego rana cieszyli  się tym dniem! Odbyła się prezentacja krótkometrażowego filmu na temat książki The Dot, którą napisał Peter Reynolds. Jest to historia dziewczynki, która dzięki małej kropce zmieniła myślenie o sobie i uwierzyła we własne możliwości. Następnie pogadanka na temat obejrzanego filmu i odpowiedzi na pytania. Na zakończenie naszego świętowania została zrealizowana najbardziej twórcza część lekcji- prace plastyczne w formie wspólnych, klasowych plakatów wykonane przez naszych uczniów.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.  To był wspaniały dzień dla nas wszystkich!

klasa 3
klasa1
fotobudka klasa 3
fotobudka klasa3