Mały teatrzyk, czyli klasa II przygotowuje przedstawienie kukiełkowe.

Utworzono: 06-02-2021

Przygoda z teatrem wprowadza młodego człowieka w świat kultury, dostarcza uczestnikom wielu artystycznych przeżyć, wzbogaca ich wyobraźnię, kształtuje wrażliwość na sztukę, uczy pięknej mowy oraz twórczego wykorzystania kukiełki i rekwizytu. Daje uczniom możliwość samorealizacji, a jednocześnie wyrabia poczucie więzi z innymi, uczą działania zespołowego.

Uczniowie klasy II przygotowali przedstawienie dla kolegów z klasy. Samodzielnie wykonali kkukiełki i pięknie nauczyli sie czytać role. Wszyscy byli pod wielkim wrażeniem.

M. Prosińska-Żydyk

A. Dzienisz

Grafika #0: Mały teatrzyk, czyli klasa II przygotowuje przedstawienie kukiełkowe.
Grafika #1: Mały teatrzyk, czyli klasa II przygotowuje przedstawienie kukiełkowe.
Grafika #2: Mały teatrzyk, czyli klasa II przygotowuje przedstawienie kukiełkowe.
Grafika #3: Mały teatrzyk, czyli klasa II przygotowuje przedstawienie kukiełkowe.
Grafika #4: Mały teatrzyk, czyli klasa II przygotowuje przedstawienie kukiełkowe.
Grafika #5: Mały teatrzyk, czyli klasa II przygotowuje przedstawienie kukiełkowe.
Grafika #6: Mały teatrzyk, czyli klasa II przygotowuje przedstawienie kukiełkowe.
Grafika #7: Mały teatrzyk, czyli klasa II przygotowuje przedstawienie kukiełkowe.
Grafika #8: Mały teatrzyk, czyli klasa II przygotowuje przedstawienie kukiełkowe.
Grafika #9: Mały teatrzyk, czyli klasa II przygotowuje przedstawienie kukiełkowe.
Grafika #10: Mały teatrzyk, czyli klasa II przygotowuje przedstawienie kukiełkowe.
Grafika #11: Mały teatrzyk, czyli klasa II przygotowuje przedstawienie kukiełkowe.
Grafika #12: Mały teatrzyk, czyli klasa II przygotowuje przedstawienie kukiełkowe.
Grafika #13: Mały teatrzyk, czyli klasa II przygotowuje przedstawienie kukiełkowe.