KONKURS ORTOGRAFICZNE ŁAMIGŁÓWKI

Utworzono: 28-04-2017

W Zespole Szkół w Nowej Wsi Lęborskiej , 28 kwietnia odbył sięGminny Konkurs „Ortograficzne Łamigłówki, będący częścią wojewódzkiego projektu. Na początku uczestnicy wzięli udział w zabawach integracyjnych, a później przystąpili do rozwiązywania testu dostosowanego do swoich możliwości. Dodatkowo uczniowie wykonywali prace pisemno-plastyczne, mające formę pomocy ułatwiających opanowanie materiału ortograficznego. Były wśród nich plakaty, gry, zakładki, karty, słowniczki, czy fiszki ortograficzne. Każdy z uczestników otrzymał dyplom i drobny upominek. Konkurs przebiegł w miłej atmosferze i zakończył się słodkim poczęstunkiem.

Nasza szkołę w konkursie reprezentowali :

Oliwia Razimowicz z klasy V

Paweł Bugała z klasy VI

Piotr Sokołowski z klasy VI

Miło nam poinformować,iż Piotr Sokołowski zdobył w konkursie III miejsce i zakwalifikował sie tym samym do kolejnego - wojewódzkiego etapu konkursu.

Uczniów do konkursu przygotowała p.S.Janicka

Grafika #0: KONKURS ORTOGRAFICZNE ŁAMIGŁÓWKI
Grafika #1: KONKURS ORTOGRAFICZNE ŁAMIGŁÓWKI