KONKURS CHRISTMAS CARD!!!

Utworzono: 27-11-2020

Christmas Card – konkurs na kartkę świąteczną w języku angielskim

CHRISTMAS CARD 2020

Serdecznie zapraszam uczniów klas IV – VIII do udziału w konkursie „Christmas Card” – Najpiękniejsza Kartka Świąteczna w języku angielskim.

1. Cele konkursu:
– popularyzowanie jęz. angielskiego;
– zwrócenie uwagi na naukę jęz. angielskiego;
– rozwijanie umiejętności dzielenia się własnymi pomysłami;
– pobudzanie wrażliwości oraz kreatywności uczniów;
– kształtowanie wrażliwości na tradycje świąteczne;
– kształtowanie umiejętności posługiwania się aplikacją Paint.

2. Konkurs adresowany jest do uczniów klas IV-VIII naszej szkoły.

3. Temat konkursu: CHRISTMAS CARDS WITH WISHES (kartki świąteczne zawierające życzenia w jęz. angielskim).

4. Prace powinny być wykonane w języku angielskim w programie Paint. (rysunek i krótkie życzenia wraz ze swoim imieniem)

5. Termin składania prac: 11.12.2020r. Prace wysyłamy nauczycielowi języka angielskiego na Microsoft Teams.

6. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniach 13-16 grudnia 2020r. Nagrodzone prace zostaną umieszczone na stronie internetowej naszej szkoły.

7. NAGRODY
Wszyscy biorący udział w konkursie otrzymają z języka angielskiego ocenę 6 za aktywność. Dla zwycięzców konkursu przewidziane są również dodatkowo nagrody rzeczowe

Grafika #0: KONKURS CHRISTMAS CARD!!!
Grafika #1: KONKURS CHRISTMAS CARD!!!
Grafika #2: KONKURS CHRISTMAS CARD!!!