Konkurs bożonarodzeniowy

Utworzono: 17-12-2021

Boże Narodzenie i czas przygotowań do świąt to najpiękniejszy okres w roku. Wzorem lat ubiegłych nasi uczniowie wzięli udział w szkolnym konkursie na własnoręcznie wykonaną dekorację bożonarodzeniową. Celem konkursu było kultywowanie obrzędowości Świąt Bożego Narodzenia oraz popularyzowanie twórczości utalentowanych uczniów naszej szkoły. Wszystkie prace były bardzo ciekawe, wymagały dużo pracy i dobrych pomysłów. Prace wyeksponowano w bibliotece szkolnej. Autorzy najpiękniejszych dekoracji bożonarodzeniowych to: Kuba Płotka, Nadia Sobczak, Klaudia Jakubowska, Zofia Hebel, Julia Zakolska, Lena muszyńska, Piotr Strojk, Nadia Wiczkowska, Maja Hebel, Zuzanna Jereczek. Wszystkim laureatom gratulujemy i dziękujemy oraz zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez bibliotekę szkolną.

Organizator konkursu: Marzena Maszota

prace konkursowe