KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

Utworzono: 09-12-2016

Dnia 9 grudnia 2016 roku w Zespole Szkół w Leśnicach odbył się kiermasz bożonarodzeniowy. Zakupy gościom umilały występy dzieci przygotowanych przez p. Jarosława Gresztę i p. Renatę Guzek, oraz słodki poczęstunek.

Poczestunek został zasponsorowany przez Państwa Annę i Andrzeja Lubińskich, Sławomira Lidzbarskiego i Panią Szklarz.

Piękne bombki, wymyślne choinki, aniołki i stroiki (wszystko wykonane własnoręcznie), można było zakupić na wspólnym dla wszystkich klas stoisku.

W wykonanie tych „dzieł” włączyli się rodzice, uczniowie i nauczyciele. Dziękujemy Radzie Rodziców za pomoc w ich sprzedaży.

Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na szkolny radiowęzeł, który planuje założyć

Samorząd Uczniowski.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie oraz sprzedaż ozdób świątecznych. Dziękujemy także wszystkim gościom, rodzicom i uczniom za przybycie na kiermasz.

Pamiętajmy – razem możemy więcej !

Grafika #0: KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY
Grafika #1: KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY