Jesień wkoło, a w naszym przedszkolu wesoło

Utworzono: 22-11-2020

Mimo, iż opadają liście i jest chłodno, to jesienią wcale nie musi być smutno... Jesień mieni się przecież różnobarwnymi kolorami. I tak właśnie kolorowo było w naszym przedszkolu podczas Balu Jesiennego. Na balu bawiły się jeże, muchomory, liski, dzięcioł, pan drzewo, leśny skrzat. Nie zabrakło również pani jesieni.

Wszyscy śpiewali jesienne piosenki, rozwiązywali jesienne zagadki, tańczyli taniec liści. Główną atrakcją balu był pokaz mody. Rodzice spisali się na medal, wyczarowując dla swoich pociech wspaniałe stroje. Było wiele zabaw i konkursów. Nie zabrakło tańców i pląsów. Na zakończenie balu dzieci zostały zaproszone do pożegnalnego tańca i wręczone zostały każdemu pamiątkowe dyplomy. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku.

BAL JESIENNY JEST CZASEM RADOŚCI, KIEDY WŚRÓD KOLOROWYCH LIŚCI WSPANIAŁA ZABAWA GOŚCI.

Grafika #0: Jesień wkoło, a w naszym przedszkolu wesoło
Grafika #1: Jesień wkoło, a w naszym przedszkolu wesoło