Utworzono: 07-01-2016

Jak nakazuję tradycja pod koniec grudnia w naszej szkole odbywa się specjalny świąteczny apel bożonarodzeniowy. Tym razem uczniowie starszych klas przygotowali pod kierunkiem pani i. A. Treder i pan J. Greszty specjalny program świąteczny pt. "Jasełka". Tym razem główny bohater "Mały Książe" wędrując po świecie szukając przyjaciół , opowiadał o swoich przygodach i spotkanych dziwnych postaciach. Na koniec zadał bardzo ważne pytanie- Jak ludzie odwdzięczają się swojemu królowi za jego miłość. Uczniowie klas IV i V-tej zaprezentowali interesujące wersje znanych kolęd. Finałem spektaklu była wspólnie zaśpiewana pieśń- "Przekażmy sobie znak pokoju". Następnie uczniowie klas 0-III jak zwykle z wigorem zaśpiewali pięknie kolędy. Na koniec p. dyrektor podziękowała wszystkim za tak wspaniale przygotowany program artystyczny i złożyła świąteczne życzenia.

Grafika #0: Jasełka
Grafika #1: Jasełka