III Konkurs Powiatowy pod hasłem „Jan Paweł II na znaczku pocztowymʺ

Utworzono: 18-05-2017

18 maja b.r. w Zespole Szkół w Leśnicach odbył się III Powiatowy Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II. Tym razem był to konkurs plastyczny pod hasłem „Jan Paweł II na znaczku pocztowym”. Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych powiatu lęborskiego. Do rywalizacji przystąpiło 7 szkół.

I miejsce zdobyła Oliwia Razimowicz ze Szkoły Podstawowej w Leśnicach, II miejsce przypadło Judycie Klejsa ze Szkoły Podstawowej w Redkowicach, zaś III miejsce Julii Maszota ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Lęborku. Wyróżnienia otrzymali: Jakub Postna ze Szkoły Podstawowej w Garczegorzu, Halina Karbowska ze Szkoły Podatawowej w Nowej Wsi Lęborskiej, Zuzanna Jopek ze Szkoły Podstawowej w Leśnicach, Hanna Borowska ze Szkoły Podstawowej w Łebie oraz Konstatny Lubański ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Lęborku.

Duże zainteresowanie konkursem dowodzi, że pamięć o świętym Janie Pawle II jest żywa i należy ją pielęgnować

Organizatorzy: Grażyna Hinc-Kotyło, Marzena Maszota, ks. Robert Mikulski i Aleksandra Andryskowska dziękują sponsorom: Stowarzyszeniu Przyjaciół Zespołu Szkół w Leśnicach, proboszczowi parafii p.w. Matki Boskiej Częstochowskiej w Leśnicach oraz pani Grażynie Miśkowicz – właścicielce stadniny koni w Runowie.

Grafika #0: III Konkurs Powiatowy pod hasłem Jan Paweł II na znaczku pocztowymʺ