II EDYCJA AKCJI DZIECI UCZĄ RODZICÓW

Utworzono: 26-04-2021

W ramach drugiej edycji ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Dzieci uczą rodziców" zostało zrealizowanych 5 lekcji, które podejmowały bardzo szeroki zakres tematyczny - historię, bezpieczeństwo, astronomię, ekonomię czy tradycje związane ze świętami Bożego Narodzenia.  W roku szkolnym 2020/2021 planowane są jeszcze 3 lekcje.

W naszej szkole w programie biorą udział klasy 1 i 2.

Pobierz obrazki   Lekcja patriotyzmu w przededniu 11 listopada. Podczas zajęć dzieci poznały symbole narodowe czy ojców niepodległości.

Pobierz obrazkiTematem przewodnim lekcji była tradycja świąt Bożego Narodzenia, a także pomaganie drugiemu człowiekowi.

Pobierz obrazki Lekcja o zagrożeniach, które czyhają w internecie, a także o podstawowych zasadach bezpieczeństwa podczas korzystania z sieci.

Pobierz obrazki Lekcja o kosmosie, planetach i wyprawach kosmicznych.

Pobierz obrazki O pieniądzach, oszczędzaniu, potrzebach i zachciankach, o podatkach - taka była ta lekcja.

dzieci uczą rodziców edycja 2