I Powiatowy Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II

Utworzono: 23-04-2015

I Powiatowy Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II

W dniu 16 kwietnia odbył się w naszej szkole I Powiatowy Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II. Do rywalizacji stanęli reprezentanci siedmiu gimnazjów: w Cewicach, Łebieniu, Redkowicach, Nowej Wsi Lęborskiej, Gimnazjum nr 1 w Lęborku, Społecznego Gimnazjum Językowego w Lęborku i naszego gimnazjum – Aleksandra Jopek, Klaudia Damaszke (w sumie 14 kandydatów do I miejsca).

Zadaniem uczestników konkursu było rozwiązanie testu sprawdzającego wiedzę o życiu, zainteresowaniach i pontyfikacie Jana Pawła II. I miejsce zajęła uczennica z Gimnazjum w Cewicach, II miejsce uczniowie z Redkowic i Nowej Wsi Lęborskiej, zaś III miejsce uczeń z Nowej Wsi Lęborskiej oraz Aleksandra Jopek z naszego gimnazjum. Gratulujemy Oli miejsca na podium, tym bardziej, że rywalizacja była duża.

Zaproszeni goście zadeklarowali swój udział w następnej edycji konkursu.

Organizatorkami konkursu były: Grażyna Hinc – Kotyło i Marzena Maszota, dekoracją zajęła się Małgorzata Soszler. Dziękujemy fundatorom nagród oraz Panu Andrzejowi Klasa za pyszne papieskie kremówki.

Grafika #0: I Powiatowy Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II
Grafika #1: I Powiatowy Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II