Konkurs „Mój komputerowy świat – bezpieczni w sieci”

Utworzono: 28-03-2022

Z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu (08.02.2022) Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Słupsku zaproponował przedszkolakom i uczniom klas 0-3 pomorskich przedszkoli i szkół podstawowych udział w konkursie plastycznym. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu pracy plastycznej dowolną techniką (np. rysunek, malunek, wyklejanki) w formie plakatu promującego zasady bezpiecznego korzystania z internetu, przygotowanej według własnego pomysłu, a następnie sfotografowaniu jej i przesłaniu na adres mailowy Organizatora konkursu.

Celami przedsięwzięcia było: promowanie bezpiecznych zasad korzystania z internetu, rozwijanie uzdolnień plastycznych, technicznych, pomysłowości i kreatywności, a także umiejętności z zakresu TIK.

Na konkurs wpłynęło 37 prac z całego regionu pomorskiego.

Zwycięzcy konkursu zostali wyłonieni na podstawie:

• liczby polubień odnoszących się do poszczególnych zdjęć prac zamieszczonych na fanpage ODN w Słupsku na FB – głosowanie online na Facebooku,
  • oceny jury, które wyłoniło laureatów trzech pierwszych miejsc oraz przyznało wyróżnienia.

Nagrody i wyróżnienia przyznane przez jurorówz naszej szkoły otrzymały:

Lena Jarzębińska (klasa 3)- III miejsce

Wiktoria Zakolska (klasa 3)- wyróznienie

W konkursie brała udział również Aleksandra Knioch ( klasa 3).

GRATULUJEMY!

Anna Caruk, Marta Prosińska-Żydyk

Podsumowanie całego konkursu można zaleźć pod linkiem:

Praca konkursowa Lenki- III miejsce
Praca konkursowa Oli- udział