Finał Regionalny w Człuchowie Ogólnopolskiego Programu Ekologicznego „Ożywić Pola 2013/2014-Rok trznadla” pod patronatem Polskiego Związku Łowieckiego i miesięcznika „Łowiec Polski”- 4 marzec 2015r.

Utworzono: 10-03-2015

W roku szkolnym 2013/2014 nasza szkoła przystąpiła do Ogólnopolskiego Programu Ekologicznego „Ożywić pola”. Każdy rok patronuje jakiemuś zwierzęciu lub ptakowi. Tym razem był to mieszkaniec lasów, pól i łąk- mały, brązowo-żółty trznadel. Podejmowaliśmy mnóstwo akcji z zakresu edukacji ekologicznej, łowieckiej i przyrodniczej. Pomagali nam myśliwi z Koła Łowieckiego „Głuszec”. Dzięki ich wsparciu mogliśmy uczestniczyć w tym programie. Pierwsza nasza edycja i ogromny sukces ,ponieważ zakwalifikowaliśmy się do szerokiego finału i zostaliśmy jedną z 40 najlepszych szkół w Polsce, która przystąpiła do programu. Na finał regionalny dla województw pomorskiego, zachodniopomorskiego i kujawsko-pomorskiego zostaliśmy zaproszeni do Człuchowa. Finał prowadził główny koordynator pan Mirosław Głogowski. Otrzymaliśmy dyplomy dla szkoły oraz koordynatorów jak również piękne prezenty. Szczególne podziękowania należą się naszym wolontariuszom oraz myśliwemu panu Lechosławowi Bałwas, którzy poświęcili dużo pracy i włożyli wiele wysiłku w organizację projektów i imprez przyrodniczych. Nasza Radiowa Pani Wiewiórka czyli Katarzyna Lewańska –Tukaj promowała nasze działania w wielu czasopismach łowieckich i przyrodniczych oraz na stronach internetowych Polskiego Związku Łowieckiego. Przed nami kolejna już IX edycja programu ,tym razem będzie to Rok Bażanta. Zapraszamy do wspólnych działań całą społeczność uczniowską, nauczycieli, rodziców i myśliwych.

koordynator programu Hanna Konefał

Grafika #0: Finał Regionalny w Człuchowie Ogólnopolskiego Programu Ekologicznego Ożywić Pola 2013/2014-Rok trznadla pod patronatem Polskiego Związku Łowieckiego i miesięcznika Łowiec Polski- 4 marzec 2015r.
Grafika #1: Finał Regionalny w Człuchowie Ogólnopolskiego Programu Ekologicznego Ożywić Pola 2013/2014-Rok trznadla pod patronatem Polskiego Związku Łowieckiego i miesięcznika Łowiec Polski- 4 marzec 2015r.
Grafika #2: Finał Regionalny w Człuchowie Ogólnopolskiego Programu Ekologicznego Ożywić Pola 2013/2014-Rok trznadla pod patronatem Polskiego Związku Łowieckiego i miesięcznika Łowiec Polski- 4 marzec 2015r.
Grafika #3: Finał Regionalny w Człuchowie Ogólnopolskiego Programu Ekologicznego Ożywić Pola 2013/2014-Rok trznadla pod patronatem Polskiego Związku Łowieckiego i miesięcznika Łowiec Polski- 4 marzec 2015r.
Grafika #4: Finał Regionalny w Człuchowie Ogólnopolskiego Programu Ekologicznego Ożywić Pola 2013/2014-Rok trznadla pod patronatem Polskiego Związku Łowieckiego i miesięcznika Łowiec Polski- 4 marzec 2015r.
Grafika #5: Finał Regionalny w Człuchowie Ogólnopolskiego Programu Ekologicznego Ożywić Pola 2013/2014-Rok trznadla pod patronatem Polskiego Związku Łowieckiego i miesięcznika Łowiec Polski- 4 marzec 2015r.
Grafika #6: Finał Regionalny w Człuchowie Ogólnopolskiego Programu Ekologicznego Ożywić Pola 2013/2014-Rok trznadla pod patronatem Polskiego Związku Łowieckiego i miesięcznika Łowiec Polski- 4 marzec 2015r.
Grafika #7: Finał Regionalny w Człuchowie Ogólnopolskiego Programu Ekologicznego Ożywić Pola 2013/2014-Rok trznadla pod patronatem Polskiego Związku Łowieckiego i miesięcznika Łowiec Polski- 4 marzec 2015r.
Grafika #8: Finał Regionalny w Człuchowie Ogólnopolskiego Programu Ekologicznego Ożywić Pola 2013/2014-Rok trznadla pod patronatem Polskiego Związku Łowieckiego i miesięcznika Łowiec Polski- 4 marzec 2015r.
Grafika #9: Finał Regionalny w Człuchowie Ogólnopolskiego Programu Ekologicznego Ożywić Pola 2013/2014-Rok trznadla pod patronatem Polskiego Związku Łowieckiego i miesięcznika Łowiec Polski- 4 marzec 2015r.
Grafika #10: Finał Regionalny w Człuchowie Ogólnopolskiego Programu Ekologicznego Ożywić Pola 2013/2014-Rok trznadla pod patronatem Polskiego Związku Łowieckiego i miesięcznika Łowiec Polski- 4 marzec 2015r.