„Ferie na wesoło”-4.II.2015 r. wyjazd do kina w Lęborku

Utworzono: 17-02-2015

W ramach organizacji czasu wolnego w ferie zimowe, dzięki panu Markowi Malinowskiemu , który pozyskał od licznych sponsorów środki finansowe oraz przy pomocy Rady Rodziców i nauczycieli naszej szkoły ponad 80-cioro uczniów naszej szkoły uczestniczyło w projekcji filmu „Pingwiny z Madagaskaru” w lęborskim kinie. Salwy śmiech w trakcie trwania projekcji świadczyły o tym , że film bardzo się podobał szczególnie najmłodszym widzom. Aby nasi podopieczni poczuli się jak w prawdziwym Multikinie ,dzięki hojnym sponsorom każdy widz otrzymał zestaw kinowych akcesoriów –popcorn lub chipsy, napój i batonik.

W imieniu głównego organizatora wyjazdu pana Marka Malinowskiego pragniemy złożyć szczególne podziękowanie dla Pana Jarosława GRESZTY, wszystkim opiekunom wycieczki, wspaniałym przyjaciołom, sąsiadom oraz silnej grupie wsparcia. Głównymi sponsorami wyjazdu byli :Firma Poltarex Damnica, Pralnia Fala Adam Bradtke, Biuro Rachunkoew ABS Beata BRADTKE, Cukiernia K.WENTA Bożepole, Ośrodek Wczasowy ,,Na Gwizdówce , Witold KELLER , Willa Babilon, Nadleśnictwo Cewice, Firma Husgvarna Lębork, Zakład fryzjerski POLA Lębork, firma CREDIN, Piekarnia Damnica, Firma tekstylia B.M.PATELCZYK, Piekarnia GÓRLIKOWSCY Lębork oraz uczestnicy I Balu Charytatywnego w Pogorzelicach . Panu Wójtowi pragniemy podziękować za AUTOBUSY, Sołectwu Pogorzelice za udostępnienie sali na bal charytatywny. Wszystkim zaangażowanym i wszystkim dzieciom które wzięły udział w wycieczce.

Grafika #0: Ferie na wesoło-4.II.2015 r. wyjazd do kina w Lęborku
Grafika #1: Ferie na wesoło-4.II.2015 r. wyjazd do kina w Lęborku