EGZAMINY GIMNAZJALNE

Utworzono: 05-05-2015

Nadszedł dzień próby dla gimnazjalistów z naszej szkoły. 21 kwietnia 2015 roku, uczniowie zmierzyli się z częścią humanistyczną. We wtorek 22 kwietnia 2015 przystąpili do egzaminów z matematyki i przedmiotów przyrodniczych, tj.: biologii, chemii, fizyki i geografii. 23 kwietnia uczniowie przystapili do egzaminów językowych.

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna przypomina, że od 2012 roku wyniki egzaminu są wyrażane w skali procentowej i centylowej, oddzielnie dla każdego zakresu egzaminu. Dla zdających w województwie pomorskim wyniki egzaminu w skali procentowej (zaokrąglone do liczby całkowitej) ustali Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Gdańsku (OKE).

Nasi uczniowie w wielkim skupieniu przystąpili do pracy, lekko zestresowani ale uśmiechnięci. Czekamy na wyniki i trzymamy kciuki aby nasi gimnazjaliści wypadli jak naj;epiej.

Grafika #0: EGZAMINY GIMNAZJALNE
Grafika #1: EGZAMINY GIMNAZJALNE