"Dzieci uczą rodziców"

Utworzono: 22-12-2021
plakat grafika

Choinka, kolędy, prezenty - to wyjątkowe symbole świąt Bożego Narodzenia. Grudzień to wyjątkowy okres w roku, to magiczna atmosfera i piękne dekoracje. Ale to przede wszystkim okazja by zrobić coś pięknego dla drugiego człowieka.

Podczas czwartej lekcji w ramach trzeciej edycji ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Dzieci uczą rodziców" dzieci odkryły czym jest "magia świąt Bożego Narodzenia". Święta to wyjątkowy czas -piękne dekoracje, prezenty, ale święta to przede wszystkim drugi człowiek. Tym razem pracowaliśmy online. Wprowadziliśmy dzieci w klimat świąt Bożego Narodzenia, prezentowaliśmy kilka tradycji związanych ze świętami, a także ukazaliśmy, że Boże Narodzenie to przede wszystkim drugi człowiek.