I ty możesz zostać Świętym Mikołajem

Akcja charytatywna na terenie szkoły

Utworzono: 02-01-2023
plakat grafika
paczka grafika

Każdy z nas może być Świętym Mikołajem w swoim środowisku - rodzinie, wśród rówieśników. Nieważne, jaką będziesz niósł pomoc. Ważne, że włożysz w nią swoje serce, będziesz miał dobre intencje, a okazanie miłości i troski o drugiego człowieka przyniesie Mu radość.

Inspiracją do realizacji akcji charytatywnej na terenie szkoły są zbliżające się święta Bożego Narodzenia oraz dzień świętego Mikołaja, a w szczególności chęć niesienia pomocy innym, dostrzeżenie drugiego człowieka. Akcja ta już na stałe zapisała się w naszej szkolnej tradycji. I w tym roku dzięki Waszemu dobremu sercu mogliśmy obdarować potrzebujące rodziny z terenu naszej szkoły.

Dziękujemy !!!

S.J