Zakończenie projektu "Przedszkole z klasą w Gminie Nowa Wieś Lęborska"

Z ogromną satysfakcją i prawdziwą przyjemnością informujemy, że zakończyliśmy realizację projektu "Przedszkola z klasą w Gminie Nowa Wieś Lęborska" współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

W czasie trwania projektu dzieci miały możliwość wszechstronnego rozwoju, nabyły nowe wiadomości i umiejętności. Uczniowie brali udział w zajęciach tanecznych, z języka angielskiego oraz robotyki.

W miłej i serdecznej atmosferze projekt dobiegł końca.

Dziękujemy władzom gminy Nowa Wieś Lęborska, dzieciom oraz wszystkim osobom pracującym przy projekcie  za  udział w przedsięwzięciu.

Grafika 1: Zakończenie projektu "Przedszkole z klasą w Gminie Nowa Wieś Lęborska"
Grafika 2: Zakończenie projektu "Przedszkole z klasą w Gminie Nowa Wieś Lęborska"
Grafika 3: Zakończenie projektu "Przedszkole z klasą w Gminie Nowa Wieś Lęborska"