DZIEŃ DZIECKA

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat" - Janusz Korczak.

Utworzono: 08-06-2021

"Kiedy śmieje się dzieckośmieje się cały świat" - Janusz Korczak.

Każdy dzień niech będzie Dniem Dziecka.....W ten szczególny dzień 1 czerwca na uczniów naszej szkoły czekał ogrom niespodzianek :) Przy dźwiękach muzyki oddali się zabawom na terenie szkoły.

Gry i zabawy na boisku szkolnym oraz sali gimnastycznej : skoki przez linę, przeciąganie liny, strzały w bramkę, bieg po skrzynkach oraz tor przeszkód. Zabawy zostały przygotowane i przeprowadzone przez nauczycieli i pracowników obsługi.

Dmuchaniec, czyli ogromna zjeżdzalnia, która została zasponsorowana przez Radę Rodziców.

Słodki poczęstunek : gofry, żelki oraz ogromna niespodzianka jaką były lody EKIPA. Słodkości to prezent od STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ SZKOŁY W LEŚNICACH.

Po zabawie uczniowie zjedli przepyszną grochówkę i wspólnie zatańczyli Belgijkę na boisku szkolnym.

Bardzo dziękujemy Radzie Rodziców i Stowarzyszeniu Przyjaciół Szkoły w Leśnicach za pomoc w organizacji Dnia Dziecka, zasponsorowanie atrakcji i poczęstunku dla uczniów !

Grafika 1: DZIEŃ DZIECKA
Grafika 2: DZIEŃ DZIECKA